0 szt.

krzesła metalowe

Krzesła metalowe

Widniejące w ofercie naszego sklepu krzesła metalowe są najlepszym dowodem na to, że z jednego z najtrwalszych na świecie surowców powstawać mogą również inne meble niż słynne szafy BHP, skrytkowe czy kartotekowe, znajdujące dla siebie zastosowanie przede wszystkim w urzędach. Proponowane w tym miejscu siedziska stanowią doskonałą, a zarazem coraz bardziej popularną alternatywę dla artykułów drewnianych, plastikowych czy wiklinowych. Co zatem przemawia na ich korzyść w porównaniu do wykonanych z wyżej wymienionych tworzyw?

Aktywne filtry

Dostępny
tapicerka ekoskóra, kolor: cappuccino / stelaż metal chromowanywym. 43x102x45x48
309,00 zł
Dostępny
tapicerka ekoskóra, kolor: czarny / stelaż metal chromowanywym. 43x102x45x48
309,00 zł
Dostępny od: 2020-03-03
tapicerka ekoskóra, kolory: szary, biały, cappuccino, czarny, brąz, ciemny beż / stelaż metal chromowanywym....
289,00 zł
Dostępny od: 2017-09-16
tapicerka ekoskóra, kolor: czarny + biały, szary+biały, ciemny beż+biały / stelaż metal chromowanywym. 44x100x44x47
329,00 zł
Dostępny
tapicerka ekoskóra, kolor: czarny / sklejka, kolor: db sonoma / stelaż metal chromowanywym. 44x100x40x47
339,00 zł
Dostępny
tapicerka ekoskóra, kolor: biały + czarny / stelaż chromwym. 44/99/46/48
359,00 zł
Dostępny od: 2020-02-14
tapicerka ekoskóra, kolor: czarny + biały / stelaż chromwym. 44/99/46/48
359,00 zł
Dostępny
309,00 zł
Dostępny
139,00 zł
Dostępny
205,00 zł
Dostępny
METAL/EKOSKÓRAKOLOR CHROM/CZARNY46-94-44-47
356,00 zł
Dostępny
Krzesło tapicerowane ekoskórą: kolor biały, stelaż: metal malowany na biało. Wysokość: 96cm, wysokość od podłoża do...
139,00 zł

Trwałe i z charakterem - metalowe krzesła

Przede wszystkim znacznie większa trwałość. To ona w głównej mierze sprawia, że metalowe krzesła do salonu stanowią element wystroju wnętrza w kolejnych domach, mieszkaniach i wielu innych lokalach. Teraz również Państwo mogą dołączyć do grona posiadaczy proponowanych artykułów, ponieważ w znacznej ilości znajdują się one w ofercie, którą przygotowaliśmy z myślą o wszystkich naszych klientach.

Jak wszyscy doskonale wiemy, wiklina oraz plastik dość łatwo mogą zostać zniszczone, co powoduje, że choć meble uzyskane w efekcie zastosowania ich w procesie produkcji są wyjątkowo atrakcyjne wizualnie, wymagają bardzo dużej uwagi korzystających z nich osób. Drewno również nie jest surowcem dającym całkowitą gwarancję tego, że meble z niego uzyskane nigdy nie ulegną żadnemu defektowi. Krzesła metalowe wypadają więc pod względem trwałości zdecydowanie najlepiej. Nie jest to jednak na pewno jedyny powód, dla którego warto się nimi zainteresować. Modele składające się na naszą ofertę stanowią potwierdzenie tego, że meble z metalu są również bardzo atrakcyjne pod względem wyglądu. Występując w wielu różnych odsłonach, bez problemu znajdują dla siebie nabywców zarówno wśród zwolenników stylu retro, jak i nowoczesnych artykułów. Krzesła metalowe, które Państwu oferujemy, mogą posiadać gładkie lub tapicerowane siedziska. Ponadto warto zwrócić uwagę na nogi wybranych modeli, które nie zawsze występują w dwóch parach, ale niekiedy nawet pojedynczo. Nie oznacza to jednak, że korzystanie z nich stanowi pewnego zagrożenie. Wręcz przeciwnie – krzesła metalowe zapewniają pożądaną równowagę, a fakt, iż surowiec, z którego powstały jest szczególnie trwały, sprawia, że korzystać mogą z nich bez obaw nie tylko osoby szczupłe, ale też o większej masie ciała.

Proste w utrzymaniu w czystości - krzesła metalowe do salonu

Inną, bardzo istotną zaletą oferowanych mebli jest ich bezproblemowe czyszczenie. Drewno, wiklina czy plastik, gdy ulegną np. poplamieniu, wymagają bardzo często długotrwałego procesu przywracania ich do wcześniejszego stanu i – dodatkowo – najczęściej z wykorzystaniem specjalistycznych środków czyszczących. W przypadku krzeseł metalowych wystarczy w większości przypadków delikatnie przetrzeć je zwilżoną ścierką lub gąbką, by plamy natychmiast zniknęły. Jeżeli więc poszukują Państwo wysokiej jakości mebli do pomieszczenia służącego wypoczynkowi, zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty. Gwarantujemy, że widniejące w niej modele spełnią oczekiwania nawet największych estetów oraz osób przykładających szczególną wagę do wygody, które są w stanie zapewnić metalowe krzesła do salonu. Ich nabycie w dowolnej liczbie stanowi idealne rozwiązanie dla osób lubiących organizować przyjęcia dla większej grupy gości. Metalowe modele doskonale sprawdzą się w wielu nowoczesnych aranżacjach, nieco surowych, ale z niezaprzeczalnym charakterem.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć

Moje ulubione produkty.

Nie określono jeszcze ulubionych produktów.

0
0