0 szt.

krzesła tapicerowane

Krzesła tapicerowane do biura

Krzesła biurowe stanowią grupę mebli, niezbędną we wszelkiego rodzaju firmach, urzędach oraz instytucjach. Korzystanie z nich pozwala wszystkim pracownikom wymienionych wyżej placówek cieszyć się niezbędnym komfortem, którego możliwość odczuwania jest szczególnie potrzebna w przypadku osób spędzających większą część swojego dnia w pozycji siedzącej. Oczywiście również wszyscy petenci cenią sobie okazję do spoczęcia na efektownych wizualnie oraz wygodnych meblach – takich, jak krzesła tapicerowane, które mamy przyjemność Państwu zaprezentować. Ich nazwa jednoznacznie wskazuje na to, że siedziska oraz oparcia proponowanych artykułów zostały wykonane przy użyciu skóry ekologicznej, oraz wielu innych miękkich materiałów, co powoduje, że są one w zdecydowanie w większym stopniu wygodniejsze od krzeseł o gładkiej powierzchni.

Aktywne filtry

Dostępny od: 2020-02-28
metal połączony z ekoskórą wysokość krzesła :96 wymiary siedziska:43/43
239,00 zł
Dostępny
239,00 zł
Dostępny od: 2017-09-16
tapicerka ekoskóra, kolor: czarny + biały, szary+biały, ciemny beż+biały / stelaż metal chromowanywym. 44x100x44x47
329,00 zł
Dostępny
tapicerka ekoskóra, kolor: czarny / sklejka, kolor: db sonoma / stelaż metal chromowanywym. 44x100x40x47
339,00 zł
Dostępny
tapicerka ekoskóra, kolor: biały + czarny / stelaż chromwym. 44/99/46/48
359,00 zł
Dostępny od: 2020-02-14
tapicerka ekoskóra, kolor: czarny + biały / stelaż chromwym. 44/99/46/48
359,00 zł
Dostępny
309,00 zł
Dostępny
139,00 zł
Dostępny
METAL/EKOSKÓRAKOLOR CHROM/CZARNY46-94-44-47
356,00 zł
Dostępny
Krzesło tapicerowane ekoskórą: kolor biały, stelaż: metal malowany na biało. Wysokość: 96cm, wysokość od podłoża do...
139,00 zł
Dostępny
Materiał: ekoskóra w kolorze białym, stelaż: chrom Wymiary: wysokość:96cm, głębokość: 38cm, szerokość: 40cm.
159,00 zł
Dostępny
Wymiary: wysokość: 96cm, wysokość siedziska: 45cm, szerokość: 40cm, głębokość: 38cm. Materiał; ekoskóra , chrom
159,00 zł

Krzesła do biura, które są w stanie podnieść jego prestiż

Zdając sobie sprawę z tego, że istnieją różne style wystroju wnętrza pomieszczeń, swoim klientom proponujemy zakup krzeseł tapicerowanych, które nie są jednolite pod względem kształtu, barwy czy materiału wykorzystanego w procesie ich produkcji. Tylko w ten sposób możemy bowiem spełnić oczekiwania wszystkich z Państwa – zarówno zwolenników tradycyjnych, jak i nowoczesnych rozwiązań. Dokonując umeblowania danego pomieszczenia najważniejsze jest, aby wszystkie ulokowane w nim elementy (w tym właśnie meble) idealnie komponowały się ze sobą. Z tego powodu krzesła biurowe, których dystrybucję prowadzimy, powstają w zgodzie z aktualnymi trendami, panującymi w świecie architektury i wystroju wnętrz.

Ich zakup w znacznym stopniu zmniejsza więc ryzyko niedopasowania nabytych mebli względem koloru ścian pomieszczenia czy oświetlenia w nim wykorzystywanego, co automatycznie podnosi stopień jego atrakcyjności wizualnej. Fakt ten z kolei sprawia, że wszyscy użytkownicy naszych tapicerowanych krzeseł do biura czują się zdecydowanie lepiej we wnętrzu lokalu, przejawiając większą chęć do przebywania w nim i wykonywania określonych czynności. Mając na uwadze ten fakt, wiele osób właśnie w naszym sklepie nabywa potrzebne im i ich podwładnym krzesła, ceniąc sobie usługi, które świadczymy już od wielu lat z zachowaniem pełnego profesjonalizmu.

Trwałe i wyjątkowo łatwe w konserwacji biurowe krzesła tapicerowane

W ofercie przez nas przygotowanej znalazły się setki modeli krzeseł biurowych, w tym obrotowe, które są szczególnie popularne bardzo funkcjonalne. Korzystanie z nich w urzędach czy firmach jest szczególnie wygodne, ponieważ pozwala sięgać po dokumenty, rozmawiać z innymi osobami czy korzystać z urządzeń znajdujących się w różnych punktach danego pomieszczenia. Ciągłe podnoszenie siedziska w celu jego obrócenia byłoby męczącą i nieprzystającą do biurowego charakteru czynnością, dlatego polecamy wszystkim oferowane krzesła tapicerowane, dostępne praktycznie w każdej ilości. Do tej pory na ich zakup zdecydowały się już tysiące osób, ceniąc sobie nie tylko wizualne piękno oraz funkcjonalność charakteryzowanych mebli, ale też rzadko spotykany – wyjątkowo wysoki – poziom odporności na uszkodzenia. Utrzymanie niniejszych krzeseł w idealnym stanie jest szczególnie ważne w celu podtrzymania prestiżu lokalu, w którym się znajdują, dlatego zadbaliśmy o to, by proponowane artykuły były wyjątkowo trwałe i pozostawały obojętne na powstawanie defektów w postaci zarysowań, przetarć tapicerki oraz wielu innych.

Proponujemy m.in. krzesła w odcieniu venge, białe, jasne modele, czy też prawdziwie designerskie i modne obecnie propozycje z efektownymi przeszyciami.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć

Moje ulubione produkty.

Nie określono jeszcze ulubionych produktów.

0
0