0 szt.

hokery z oparciem

Hokery z oparciem

Hokery z oparciem są meblami dedykowanymi przede wszystkim właścicielom takich lokali jak bar. Ustawione w nich zapewniają wszystkim użytkownikom pomieszczenia maksymalny komfort, pełniąc jednocześnie bardzo istotny element wystroju jego wnętrza. Poszukując atrakcyjnych wizualnie i wysoce funkcjonalnych zarazem hokerów barowych z oparciem, coraz więcej osób decyduje się skorzystać właśnie z naszej oferty. Znajdujące się w niej modele są na tyle różnorodne, że każdy klient bez problemu zdoła odnaleźć dokładnie takie meble, jakich w danym momencie potrzebuje. Zachęcamy więc Państwa do skorzystania z naszej oferty i wyboru nowych hokerów z oparciem zaznaczając jednocześnie, że obecnie można zrobić to również bez konieczności wychodzenia z domu.

Aktywne filtry

Dostępny
KROKUS C881 fotel obrotowy. Podstawa i siłownik metal chrom. Tapicerka skaj. wysokość siedziska: 40-52cm, głębokość...
459,00 zł
Dostępny od: 2020-02-25
279,00 zł
Dostępny
309,00 zł
Dostępny
495,00 zł
Dostępny
Stołek obrotowy, regulowana wysokość siedziska Materiał- Ekoskóra, metal Kolor: czarny Wymiary:...
339,00 zł
Dostępny od: 2020-02-25
wys. 86-107chrom + tapicerka kolor czarny
259,00 zł
Dostępny
259,00 zł
Dostępny
Wymiary: wysokość regulowana siłownikiem pneumatycznym, wysokość całkowita: 89-110cm, wysokość siedziska 62-84cm.
259,00 zł
Dostępny
259,00 zł
Dostępny
259,00 zł
Dostępny od: 2020-02-25
259,00 zł
Dostępny
Wymiary: wysokość całkowita: 81-102cm, wysokość odziemi do siedziska 60-80cm, szerokość siedziska: 33cm, głębokość...
259,00 zł

Hokery barowe z oparciem - udoskonalona wersja tradycyjnych wysokich krzeseł

Znajdujące się w przygotowanej przez nas ofercie hokery z oparciem to znane już od bardzo wielu lat wysokie krzesła. Są one wykorzystywane głównie w lokalach gastronomicznych, a także miejscach takich, jak klubokawiarnie. Korzystając z nich, można czuć się o wiele bardziej komfortowo, ponieważ posiadają nie tylko bardzo miękkie, a co za tym idzie również wygodne siedziska, ale też oparcia. Dzięki nim przyjęcie prawidłowej postawy ciała w pozycji siedzącej nie stanowi żadnego problemu, co przekłada się na brak dolegliwości związanych z kręgosłupem. Inną bardzo istotną zaletą oferowanych hokerów barowych z oparciem jest ich bardzo wysoki poziom trwałości, uzyskany w wyniku zastosowania w procesie produkcji najlepszych jakościowo materiałów, takich, jak metal, plastik czy drewno. Ich właściwości sprawiają, że zakupione krzesła o znacznej wysokości są w stanie przez wiele lat zachować swój nienaganny wygląd, zachęcając tym samym do korzystania z nich przez gości danego lokalu.

Ponadto hokery z oparciem, możliwe do nabycia w naszym sklepie, są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Cecha ta, w połączeniu z ich niejednolitością pod względem kształtu powoduje, że odpowiadające swoim potrzebom meble mogą teraz nabyć zarówno zwolennicy tradycyjnych, jak i zdecydowanie bardziej nowoczesnych rozwiązań. Warto również zaznaczyć, że proponowane w tym miejscu hokery barowe z oparciem są dostępne w bardzo dużej ilości, w wyniku czego jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania klientów poszukujących kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt sztuk wybranych przez siebie mebli.

Hokery w różnych odsłonach

Zachęcając wszystkich do zapoznania się ze szczegółami oferty pragniemy zauważyć, że każdy z proponowanych hokerów barowych z oparciem powstał z myślą o jednym konkretnym stylu. Korzystając z naszych usług, można więc bez trudu nabyć modele pasujące zarówno do jasnych, jak i ciemniejszych wystrojów wnętrz. Niezależnie jednak od tego, na zakup którego z proponowanych mebli zdecyduje się dana osoba, może być pewna otrzymania pięknego wizualnie i funkcjonalnego produktu. Zapewniamy, że nasze hokery z oparciem zachwycą wszystkich gości lokalu, znajdując dla siebie zastosowanie w wielu różnych sytuacjach – podczas spożywania posiłków, sączenia drinków, prowadzenia rozmowy z innymi osobami czy odpoczywania po skończonym tańcu. Jeszcze raz więc polecamy wszystkim własne, stojące na najwyższym poziomie usługi, z których skorzystanie stanowi najlepszy sposób na nabycie hokerów barowych oraz wielu innych modeli mebli, podnoszących swoją obecnością poziom prestiżu lokalu o kilka poziomów.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć

Moje ulubione produkty.

Nie określono jeszcze ulubionych produktów.

0
0