0 szt.

stoły drewniane

Drewniane stoły kuchenne

Drewniane stoły kuchenne od wieków są powszechnie wykorzystywanymi meblami na całym świecie. Swoją nieustającą popularność zawdzięczają przede wszystkim tworzywu, z którego powstają. To właśnie ono sprawia, że oferowane przez nas wyroby stolarskie są w stanie ocieplić wystrój wnętrza praktycznie każdego pomieszczenia, zachęcając do przebywania w nim absolutnie wszystkich. Głównie z tego powodu warto sięgnąć po stół drewniany do kuchni w tradycyjnej lub nowoczesnej odsłonie. Meble zaliczane do obu tych grup znajdą Państwo w naszej ofercie, na którą składają się m.in. modele rozkładane. To one wzbudzają szczególnie duże zainteresowanie wśród klientów, ponieważ ułatwiają uzyskanie odpowiedniej liczby miejsc siedzących w przypadku organizowania przyjęcia dla większej grupy osób. Na co dzień stoły kuchenne mogą zaś pozostawać w swojej podstawowej formie, zapewniając dużą ilość przestrzeni do zagospodarowania w danym pomieszczeniu.

Aktywne filtry

Dostępny
559,00 zł
Dostępny
489,00 zł
Dostępny
259,00 zł
Dostępny
Zestaw Stołowy-stół-blat:MDF kolor:dąb sonoma/stelaż metal kolor:aluminium wymiary stołu:75cm/75cm/110cm...
499,00 zł
Dostępny
blat MDF, kolor: biały / stelaż drewno, kolor:dąb bielonywym. 75/75x120
419,00 zł
Dostępny
  blat MDF, kolor: biały / stelaż drewno, kolor: białywym. 74/70x110
349,00 zł
Dostępny
blat MDF / stelaż drewno, kolor: białywym. 75/90x150
628,00 zł
Dostępny od: 2020-02-20
945,00 zł
Dostępny
blat MDF, kolor: biały / stelaż drewno, kolor: dąbwym. 75/80x120
699,00 zł
Dostępny
MDF,KOLOR BIAŁYLAKIER75-120X80
573,00 zł
Dostępny od: 2020-01-17
MDF,KOLOR BIAŁY LAKIER75-80X80
489,00 zł
Dostępny od: 2020-01-21
blat MDF, kolor biały / stelaż: drewno, kolor bukwym. 73/80x120
489,00 zł

Stół drewniany do kuchni – klasyczny mebel wysokiej jakości

Warto podkreślić, że stoły kuchenne, których dystrybucję prowadzimy już od wielu lat, nie są jednolite pod względem koloru, kształtu blatów czy materiału stosowanego do obicia siedzisk oraz podparć. Zdając sobie sprawę z tego, że nie każda osoba przejawia jednakowy gust, a każdy wystrój wnętrza domu bądź mieszkania jest wyjątkowy, zadbaliśmy o to, by przygotowana oferta była w stanie spełnić oczekiwania wszystkich Państwa. Jest to jak najbardziej możliwe, ponieważ stół drewniany do kuchni jest meblem, od którego wyglądu zależy w znacznym stopniu to, jak chętnie będzie wykorzystywany przez swoich nabywców.

Aby każdy chciał czynić to jak najczęściej, proponujemy wyłącznie najwyższej jakości, stylowe stoły, wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. W praktyce oznacza to, że charakteryzowane w tym miejscu artykuły powstały z zamysłem umieszczenia ich w konkretnym miejscu. Na przykład stół drewniany do kuchni Margo w kolorze ciemnego orzecha doskonale sprawdza się w klasycznych wnętrzach. Będąc meblem zdecydowanie luksusowym, najlepiej prezentuje się w połączeniu z ciemnymi kanapami, szafami czy komodami. Jego znaczną zaletą jest również uniwersalność przejawiająca się tym, że może zostać ustawiony nie tylko w kuchni, ale też pokoju dziennym, salonie czy jadalni. W każdym bowiem pomieszczeniu dostosowany do jego wystroju stół kuchenny drewniany sprawi, że będzie prezentować się jeszcze okazalej niż dotychczas.

Stoły drewniane do kuchni, które ocieplą wizerunek każdej z nich

Wspomniany stół drewniany do kuchni Tango jest jednym z kilkuset, które mamy przyjemność Państwu zaoferować. Wybrane modele dostępne są w zestawach z określoną liczbą krzeseł, inne – bez. Atutem wszystkich jest jednak bardzo wysoki poziom trwałości, uzyskany przede wszystkim w wyniku wykonania ich z drewna – wciąż jednego z najbardziej odpornych na uszkodzenia surowców, stosowanych przy produkcji mebli. W połączeniu z wykorzystaniem nowoczesnych technik impregnacyjnych daje on gwarancję wieloletniej odporności na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, co powoduje, że nasze stoły kuchenne znalazły dla siebie już wielu nabywców z całego kraju, doceniając możliwość spożywania przy nich posiłków oraz wykonywania wielu innych czynności w niespotykanych dotąd – komfortowych – warunkach. Jeżeli chcą Państwo do nich dołączyć, polecamy własne usługi, na skorzystanie z których decydują się wciąż kolejne osoby, poszukujące mebli wykonanych perfekcyjnie pod każdym względem.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć

Moje ulubione produkty.

Nie określono jeszcze ulubionych produktów.

0
0