0 szt.

stoły szklane

Szklane stoły konferencyjne

W sali konferencyjnej tuż obok komfortowych foteli i wygodnych krzeseł istotne miejsce zajmują stoły, które mają za zadanie ułatwić wykonywanie obowiązków i stworzyć profesjonalną aranżację biurową. Nowoczesne i designerskie stoły szklane pozostają kompatybilne z estetyką eleganckiego wykończenia, w którym dominuje prestiż, luksus i ponadczasowa klasa. Nieodzowne wyposażenie sali konferencyjnej musi spełniać najwyższe standardy jakości i solidności, co bezpośrednio przełoży się na satysfakcjonujący poziom eksploatacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy mnóstwo rozwiązań, które przykuwają uwagę i stanowią estetyczny sposób wykończenia funkcjonalnej sali, w której nierzadko dochodzi do finalizacji poważnych kontraktów biznesowych mających realny wpływ na przyszłość i dalszy rozwój przedsiębiorstwa. Wśród projektów szklanych stołów znaleźć można klasyczne inspiracje, jak i designerskie rozwiązania. Rosnącą popularnością cieszą się stoły konferencyjne rozkładane. Szklany blat w połączeniu z nietuzinkowym stelażem prezentuje się imponująco.

Aktywne filtry

Dostępny
blat szkło hartowane, kolor: biały / stelaż metal chromowany75/74x110(170)
739,00 zł
Dostępny
blat szkło hartowane, kolor: ciemny beż / stelaż metal chromowany75/74x110(170)
739,00 zł
Dostępny od: 2020-02-20
blat szkło hartowane, kolor: czarny / stelaż metal chromowanywym. 75/74x110(170)
739,00 zł
Dostępny
blat szkło hartowane, kolor: czerwony / stelaż metal chromowany75/74x110(170)
739,00 zł
Dostępny
blat szkło hartowane, kolor: szary / stelaż metal chromowany75/74x110(170)
739,00 zł
Dostępny
blat szkło hartowane, kolor: ciemny beż / stelaż metal chromowanywym. 75/74x110(170)
739,00 zł
Dostępny od: 2020-01-30
blat szkło hartowane, kolor: czarny / stelaż metal chromowanywym. 75/74x110(170)
739,00 zł
Dostępny
blat szkło hartowane, kolor: fioletowy / stelaż metal chromowanywym. 75/74x110(170)
739,00 zł
Dostępny
blat szkło hartowane, kolor: szary / stelaż metal chromowanywym. 75/74x110(170)
739,00 zł
Dostępny
blat szkło hartowane, kolor: biały / stelaż metal chromowanywym. 76/70x100(150)
699,00 zł
Dostępny od: 2020-03-17
blat szkło hartowane, kolor: ciemny beż / stelaż metal chromowanywym. 76/70x100(150)
699,00 zł
Dostępny
blat szkło hartowane, kolor: czarny / stelaż metal chromowanywym. 75/70x100(150)
699,00 zł

Ergonomia i estetyka na najwyższym poziomie

Stoły szklane cieszą się zainteresowaniem w przestrzeni biznesowej z kilku względów. Z pewnością do ich najważniejszych atutów zaliczyć można eleganckie i luksusowe wykończenie oraz łatwość pielęgnacji. Szkło nie wymaga czasochłonnego dopasowywania odpowiednich preparatów i ściereczki, która nie zaszkodziłaby nawierzchni. Dodatkowym walorem jest nowoczesny design projektów z naszej oferty. Nietuzinkowe wykończenie, różnorodna kolorystyka oraz śmiałe połączenie materiałów o odmiennych właściwościach zupełnie odmienią aranżację wnętrza dodając jej szczyptę indywidualności. Stoły konferencyjne szklane powinny być wykonane w taki sposób, aby pozostawały spójne z pomieszczeniem. Harmonia kolorystyczna oraz kompatybilność w obrębie stylu z pewnością przyczyni się do stworzenia wyjątkowej kompozycji, w której dominować będzie duch profesjonalizmu. Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z najlepszych materiałów. Dopasowanie właściwego surowca oraz starannie przemyślany projekt, to gwarancja satysfakcjonującego użytkowania niezależnie od okazji. Wyjątkowość stołów szklanych z naszej oferty polega na unikatowym połączeniu, tego co praktyczne z tym, co estetyczne. Nie byłoby luksusu i prestiżu, gdyby nie maksymalna funkcjonalność, dlatego dopasowując ofertę bierzemy pod uwagę tak szeroki zakres czynników, co umożliwia nam spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Stylowe stoły konferencyjne szklane

Właściwy rozmiar, odpowiednie wykończenie, wytrzymałe materiały oraz funkcjonalność na najwyższym poziomie to cechy charakterystyczne stylowych stołów konferencyjnych szklanych z naszej oferty. Poczucie estetyki oraz solidność konstrukcji, to bez wątpienia czynniki decydujące o satysfakcjonującej inwestycji. Mając na uwadze wysublimowane gusta oraz najwyższe standardy jakości proponujemy rozwiązania, które cieszą się zainteresowaniem w niewielkich firmach rodzinnych, jak i dużych międzynarodowych korporacjach. Ze stołami szklanymi z naszej oferty absolutnie każdy będzie w stanie stworzyć wnętrze pełne indywidualizmu, profesjonalizmu i ponadczasowej elegancji. Estetyczne szkło w połączeniu z unikatowymi kształtami stelaża sprawia, że zwykłe pomieszczenie biznesowe zyskuje cennych walorów. Proste i minimalistyczne kompozycje można dowolnie miksować z oryginalnymi krzesłami, co dopełni wystrój w najlepszym wydaniu. Jesteśmy przekonani, że prezentowana różnorodność w naszej ofercie spotka si z aprobatą klientów, którzy poszukują mebli funkcjonalnych, jak i tych, którzy dążą do zakupu prawdziwych dzieł sztuki. Nowoczesne wzornictwo mebli biurowych udowadnia, że profesjonalny charakter pomieszczenia nie musi być nudny i monotematyczny.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć

Moje ulubione produkty.

Nie określono jeszcze ulubionych produktów.

0
0