0 szt.

fotele dla graczy

Fotele dla graczy

W dobie nowych technologii i innowacji, gry komputerowe odgrywają istotną rolę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Granie stało się nie tylko rozrywką, ale bardzo często także pracą, z której można czerpać zysk. Coraz bardziej popularnym zjawiskiem jest esport, czyli forma rywalizacji, w której przedmiotem działań zawodników są gry komputerowe. W związku z ogromnym zainteresowaniem internetem, wirtualnością, rozgrywkami sieciowymi, w ofercie naszego sklepu internetowego nie mogło zabraknąć szerokiego asortymentu foteli dla graczy, stworzonych specjalnie z myślą dla największych miłośników wielogodzinnego gamingu. Gry komputerowe to rozrywka, która niezwykle wciąga i nie pozwala się oderwać. Z tego względu, zarówno dzieci, jak i dorośli decydując się na granie, spędzają przed ekranem długie godziny. Prezentowane przez nas fotele dla graczy wykonane zostały w taki sposób, by łączyć w sobie właściwości gwarantujące komfort siedzenia, trwałość i prawidłową ergonomię. Oferowane modele wyróżniają się innowacyjnymi kształtami i wielkościami, które nie tylko designersko wyglądają, ale przede wszystkim dbają o odpowiednią pozycję ciała. Fotel dla gracza, w związku z emocjami jakie towarzyszą mu podczas rywalizacji przed ekranem nie jest statystycznym meblem. Jego konstrukcja powinna pozwalać na swobodę ruchów i porządną regulację wszystkich elementów. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz zarówno proste modele foteli dla graczy, jak i bardziej zaawansowane. Każde z nich wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym osiągamy niezawodną solidność i trwałość. Asortyment jest tak zróżnicowany i bogaty, że każdy gracz znajdzie coś dla siebie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i upodobaniami.

Aktywne filtry

Dostępny od: 2020-04-21
329,00 zł
Dostępny od: 2020-02-06
Materiał: ekoskóra; kolor: brąz Wymiary: 50x70x116-124
575,00 zł
Dostępny od: 2020-04-21
495,00 zł
Dostępny od: 2020-02-07
495,00 zł
Dostępny od: 2020-02-06
Wymiary:     •  szerokość: 65 cm    •  wysokość: 122-132 cm    •  wysokość siedziska: 45-55 cm    •  głębokość: 52 cm 
589,00 zł
Dostępny
419,00 zł
Dostępny
419,00 zł
Dostępny od: 2020-02-07
EKOSKÓRA/SIATKAKOLOR: CZARNO/BIAŁYMECHANIZM TILT110-120X62, 47-57X64
409,00 zł
Dostępny
496,00 zł
Dostępny od: 2020-04-21
499,00 zł
Dostępny od: 2020-02-07
499,00 zł
Dostępny
64X65X45-55X118-128HEKOSKÓRA/SIATKA
499,00 zł

Najwyższy poziom wygody podczas siedzenia i grania

Jedynym czynnikiem, który może zniechęcić prawdziwego gracza do wielogodzinnej rywalizacji przed ekranem jest zbyt mały komfort podczas wykonywania działań. Za najwyższy poziom wygody odpowiada głównie odpowiednio dobrany fotel, dzięki któremu możemy prawidłowo usiąść, osiągnąć miękkość i czerpać radość ze swobody ruchów. Przygotowując ofertę foteli dla graczy, zwracaliśmy szczególną uwagę na jakość ich wykonania, a także zaawansowane możliwości. Prezentowane przez nas modele to połączenie właściwego kształtu i wymiaru zarówno oparcia, jak i siedziska oraz komfortowej regulacji najważniejszych podzespołów. Dzięki temu, każdy fotel dla gracza można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb, sylwetki i upodobań. Wysokie oparcia i dodatkowe poduszki pozwalają osiągnąć imponującą wygodę podczas długich godzin grania w gry komputerowe. Konstrukcja foteli dla graczy wykonana jest w taki sposób, by zapewniała odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa i umożliwiała komfortowe, swobodne siedzenie zgodnie z prawidłową postawą ciała. Dzięki temu, po długich godzinach rywalizacji, miłośnik gier komputerowych jest rześki i może wstać bez żadnych problemów. Fotele dla graczy wyposażone zostały w nowoczesne technologie, pozwalające na zaawansowaną regulację i swobodę ruchów. Posiadają oryginalną podstawę jezdną, dzięki której będzie można łatwiej się poruszać w wyniku emocji czy konieczności zmiany pozycji.

Nowoczesny design

Prezentowane przez nas fotele dla graczy to nie tylko najwyższy poziom komfortu, ale także nowoczesny design, który w niesamowity sposób ozdobi każdy pokój bądź gabinet. Oferowane modele utrzymane są w bardziej klasycznych odcieniach kolorystycznych, wzbogacane intensywnymi barwami czerwieni, szarości, błękitu. Większość foteli dla graczy wykonana została z najwyższej jakości eko-skóry, która prezentuje się niezwykle elegancko. Dzięki temu, dodatki w postaci wygodnych poduszek czy oparć doskonale współgrają z całym designem siedziska. Fotele dla graczy, wyróżniające się nowoczesnym wyglądem staną się wiodącym elementem każdego pomieszczenia.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć

Moje ulubione produkty.

Nie określono jeszcze ulubionych produktów.

0
0