0 szt.

KOSZTY DOSTAWY

Koszt wysyłki produktu podawany jest na karcie produktu i w koszyku, podczas podsumowania zakupów. Jest on wyliczany automatycznie przez nasz system i zależy od wagi, gabarytów towaru oraz wybranej formy płatności. W przypadku zamówienia więcej niż jednego produktu, system automatycznie oblicza koszty wysyłki na podstawie łącznej wagi i gabarytów wszystkich towarów z zamówienia. DARMOWA DOSTAWA Wszystkie krzesła, hokery oraz krzesła biurowe dostępne w naszej ofercie dostarczamy ZA DARMO.

W dni robocze wysyłka towaru odbywa się w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Wszystkie produkty z naszej oferty, posiadające znaczek 24h są dostępne w naszym magazynie i ich wysyłka odbywa się w ciągu 24 godzin od zamówienia. Koszty dostawy pozostałych towarów uzależnione są od cennika firmy kurierskiej DPD z którą współpracuje nasz sklep. Aktualny cennik dostępny jest na stronie internetowej: https://www.dpd.com.pl/Cennik

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć

Moje ulubione produkty.

Nie określono jeszcze ulubionych produktów.

0
0