0 szt.

Metody płatności:

  1. Przedpłata na konto numer konta (Pekao) 92124013851111001059063318
  2. Płatność przy odbiorze (za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD) – oznacza, że należność za zamówiony towar będzie pobrana przez osobę (kuriera) w momencie dostarczenia przesyłki. Kwota pobrania jest zawsze zgodna z kwotą podaną w wiadomości wysłanej do Klienta po złożeniu zamówienia. Przy wyborze tej formy płatności, do sumy zamówienia doliczana jest opłata w wysokości 10zł.
  3. System bezpiecznych płatności on-line Transferuj.pl - umożliwia wpłatę na poczcie, płatność kartą kredytową lub przelewem bankowym. System automatycznie drukuje formularz płatności na poczcie lub przekierowuje na stronę odpowiedniego banku.

UWAGA!!

W przypadku przedpłaty na konto w tytule przelewu należy podać numer zamówienia oraz imię i nazwisko. Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty. W celu przyspieszenia wysyłki zamówienia istnieje możliwość przesłania dowodu wpłaty (dotyczy przelewów tradycyjnych).

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć

Moje ulubione produkty.

Nie określono jeszcze ulubionych produktów.

0
0