0 szt.

krzesła drewniane

Drewniane krzesła kuchenne w wielu wzorach i kolorach do wyboru

Drewno jest bez wątpienia tym surowcem, który znakomitej większości osób kojarzy się z produkcją mebli. I choć na rynku funkcjonują stoły, krzesła i innego rodzaju artykuły wykonywane m.in. z plastiku oraz metalu, to właśnie drewniane krzesła kuchenne są najczęściej spotykanymi zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i naszych domach bądź mieszkaniach. Ulokowane w pomieszczeniu służącym do przyrządzania posiłków, ułatwiają wykonywanie określonych czynności, a także dają wytchnienie osobom odpowiedzialnym za przygotowywanie potraw, co w największym stopniu wpływa na ich ogólną atrakcyjność. Ponadto krzesła do kuchni wykonane z drewna prezentują się znakomicie, jeśli chodzi o ich atrakcyjność wizualną, a ich bardzo duża różnorodność pod względem wymiarów oraz kolorów powoduje, że nasi klienci stają przed szansą pozyskania mebli, które na pewno świetnie skomponują się z wystrojem kuchni. Na naszą ofertę składają się bowiem kuchenne krzesła drewniane powstałe przy użyciu różnych gatunków drzew (m.in. dębu), a także niejednolite pod względem tkanin stosowanych do uzyskania wygodnych siedzisk i oparć.

Aktywne filtry

Dostępny
tapicerka tkanina, kolor: szary / stelaż: drewno, kolor: dąb bielonywym. 45x79x44x44
199,00 zł
Dostępny od: 2017-08-10
Wymiary: -Wysokość: 85 cm-Wysokość siedziska: 45 cm-Szerokość: 40 cm-Głębokość: 36 cmMateriał:-Drewno
175,00 zł
Dostępny
Wymiary: -Wysokość: 85 cm-Wysokość siedziska: 45 cm-Szerokość: 40 cm-Głębokość: 36 cmMateriał:-Drewno
175,00 zł
Dostępny
Wymiary: -Wysokość: 85 cm-Wysokość siedziska: 45 cm-Szerokość: 40 cm-Głębokość: 36 cmMateriał:-Drewno
175,00 zł
Dostępny od: 2020-02-07
Wymiary: Szerokość: 40cm Wysokość siedziska: 45cm Wysokość całkowita: 85cm Głębokość siedziska: 36cm
175,00 zł
Dostępny
Wymiary: Szerokość: 40cm Wysokość siedziska: 45cm Wysokość całkowita: 85cm Głębokość siedziska: 36cm
175,00 zł
Dostępny
Wymiary: Szerokość: 40cm Wysokość siedziska: 45cm Wysokość całkowita: 85cm Głębokość siedziska: 36cm
174,00 zł
Dostępny
Wymiary: Szerokość: 40cm Wysokość siedziska: 45cm Wysokość całkowita: 85cm Głębokość siedziska: 36cm Materiał:...
179,00 zł
Dostępny
siedzisko tworzywo PP, kolor: biały / stelaż: drewno bukwym. 47x79x39x46
164,00 zł
Dostępny
siedzisko tworzywo ABS, kolor: żółty / stelaż drewno, kolor: bukwym. 47/79/39/46
164,00 zł
Dostępny od: 2020-02-26
Wymiary:-Wysokość: 97 cm-Wysokość siedziska: 46 cm-Szerokość: 47 cm-Głębokość: 44 cmMateriał:-Tapicerka-Drewno
409,00 zł
Dostępny
tapicerka ekoskóra, kolor: cappuccino / stelaż metal chromowanywym. 43x102x45x48
309,00 zł

Krzesła do kuchni z drewna o wyjątkowo efektownym wyglądzie

Nasze krzesła kuchenne śmiało można podzielić na dwie grupy. W skład pierwszej wchodzą meble w klasycznej formie, która, jak wszyscy doskonale wiemy, jest przecież zawsze w modzie. Na ich pozyskanie decydują się najczęściej klienci poszukujący bezpiecznych rozwiązań, dających gwarancję, że umieszczenie ich w kuchni na pewno nie zaburzy jej ogólnego wyglądu. Pomyśleliśmy jednak także o zwolennikach nowoczesności, którym do gustu przypadną krzesła drewniane z drugiej z wymienionych wcześniej grup, nazywanej często awangardową. Charakterystyczne dla nich wymyślne kształty czy efektowne zdobienia są w stanie zachwycić nawet największych estetów, lecz należy pamiętać o tym, że nie zawsze będą w stanie skomponować się z pozostałymi elementami wystroju wnętrza danej kuchni.

Aby więc uniknąć uzyskania pretensjonalnego wyglądu pomieszczenia, w którym przygotowujemy posiłki, należy wziąć pod uwagę nie tylko własne upodobania estetyczne, ale też to, czy połączenie poszczególnych mebli okaże się trafionym pomysłem. Drewniane krzesła kuchenne – ze względu na ich wspomnianą różnorodność – od wieków cieszą się ogromną popularnością. Warto przy tym podkreślić, że na powszechne pozytywne postrzeganie proponowanych mebli wpływa nie tylko ich atrakcyjność wizualna, ale też wiele innych czynników.

Trwałość jednym z wielu atutów proponowanych mebli kuchennych drewnianych

Jednym z najważniejszych jest atutów proponowanych mebli jest wyjątkowo wysoki poziom trwałości, którym się charakteryzują. Nierzadko jednorazowy zakup kompletu drewnianych krzeseł do kuchni pozwala zapomnieć o dokonaniu kolejnego w ciągu najbliższych kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu lat. Są one bowiem bardzo odporne na uszkodzenia w postaci złamań nóg, przetarć siedzisk oraz wielu innych. Dzięki temu korzystanie z nich zarówno na co dzień, jak i przy wyjątkowych okolicznościach stanowi doskonałe rozwiązanie – również w sytuacji, gdy, jak wiele osób ma w zwyczaju, w kuchni przyjmujemy niespodziewanych gości. Zapewniamy, że proponowane przez nas krzesła drewniane zdołają zapewnić korzystającym z nich osobom najwyższy poziom komfortu, zachwycając jednocześnie znaczną ich część swoim zawsze nienagannym wyglądem, pozbawionym zarysowań, pęknięć i innych, często występujących w przypadku mniej jakościowych krzeseł, defektów.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć

Moje ulubione produkty.

Nie określono jeszcze ulubionych produktów.

0
0