0 szt.

taborety

Tradycyjne taborety drewniane oraz metalowe do kuchni oraz jadalni

Taborety kuchenne, które znalazły się w przygotowanej przez nas ofercie, są meblami stanowiącymi coraz bardziej popularną alternatywę dla krzeseł oraz innego rodzaju siedzisk. Z racji tego, że są one bardzo lekkie, można łatwo przenosić je pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami. Między innymi dlatego bardzo często znajdują dla siebie zastosowanie w sytuacji, gdy dla uczestników zorganizowanego spotkania zabraknie miejsca siedzącego. Taborety do kuchni charakteryzuje jednak nie tylko wysoki poziom funkcjonalności, ale też atrakcyjności wizualnej. Ich prosta forma przypadnie do gustu przede wszystkim osobom ceniącym sobie tradycyjne rozwiązania. Przygotowując swoją ofertę, pomyśleliśmy jednak również o zwolennikach nowoczesności. Zaliczającym się do tej grupy klientom spodobają się na pewno takie taborety jak choćby metalowy-drewniany model Tango. W jego przypadku uwagę przyciągają przede wszystkim nogi o charakterystycznym kształcie. Mebel doskonale sprawdza się więc w pomieszczeniach zaaranżowanych z aktualnymi trendami – nie tylko kuchni, ale też m.in. w salonie.

Aktywne filtry

Dostępny
Taboret wykonany z metalu i płyty MDF. Wysokość: 45cm, szerokość: 30cm, wysokość od podłoża do siedziska: 45cm.
39,00 zł
Dostępny od: 2020-02-25
Taboret tango Materiał; drewno- metal Wymiary: wysokość-65/85 cm szerokość 31 cm głębokość31 cm
309,00 zł
Dostępny
metal, kolor: białywym. 35x35x44
125,00 zł
Dostępny
metal, kolor: czarny przecieranywym. 35x35x44
139,00 zł
Dostępny od: 2018-11-09
61,00 zł
Dostępny od: 2018-11-09
61,00 zł
Dostępny od: 2018-11-09
61,00 zł
Dostępny od: 2018-11-09
61,00 zł
Dostępny od: 2018-10-17
80,00 zł
Dostępny od: 2018-10-17
80,00 zł
Dostępny
metal
319,00 zł

Taborety do kuchni tworzone z pasją i zgodnie z aktualnymi trendami

Wygoda, którą zapewniają taborety do kuchni Tango, jak i wszystkie pozostałe, które mamy przyjemność zaprezentować, także w znacznym stopniu wpływa na ich stale rosnącą popularność. Od mebli oczekujemy przecież maksymalnego poziomu komfortu, odczuwalnego w chwili korzystania z nich. Różnorodność asortymentu, którym dysponujemy, sprawia, że każda osoba może nabyć w sklepie przez nas prowadzonym dokładnie takie meble, jakich oczekuje. Posiadamy bowiem taborety do kuchni zarówno z gładkim siedziskiem, jak i tapicerowane.

Proponowane artykuły są różnorodne także pod względem ich wysokości, koloru czy materiałów, które zostały wykorzystane w procesie produkcji. Wszystkie cechuje jednak bardzo wysoki poziom trwałości. Nawet wieloletnie korzystanie z oferowanych mebli nie niesie za sobą ryzyka ich uszkodzenia, ponieważ tworzywa wykorzystane do ich uzyskania należą do jednych z najbardziej odpornych na zniszczenia spośród wszystkich obecnie dostępnych. Oznacza to, że tapicerowane siedziska taboretów kuchennych nie ulegają rozpruciu oraz innego rodzaju defektom, podobnie zresztą, jak ich nogi. Warto przy tym zaznaczyć, że korzystanie z naszych mebli nie stanowi zagrożenia dla podłóg. Przesuwanie ich po płytkach, panelach i innych materiałach nie skutkuje ich zarysowaniem, ponieważ nogi taboretów do kuchni, które prezentujemy, posiadają specjalne zakończenia, niwelujące ryzyko uszkodzenia podłogi.

Taborety - praktyczne i stylowe!

Wszystkie wspomniane wyżej zalety prezentowanych mebli powodują, że w oczach wielu osób okazały się zdecydowanie bardziej atrakcyjnymi od tradycyjnych krzeseł, co zachęciło je do nabycia taboretów kuchennych w dowolnej ilości. Są szczególnie dobrym rozwiązaniem w kuchniach mniejszych, gdzie ilość dostępnego miejsca na stolik i krzesła jest znacznie ograniczona. Zachęcamy do uczynienia tego również Państwa, zapewniając, że dystrybuowane przez nas siedziska skutecznie uatrakcyjniają wystrój wnętrz pomieszczeń, w których znajdują dla siebie zastosowanie, zwiększając wyraźnie ich prestiż. Dzięki temu przebywanie w nich będzie stanowić przyjemność samą w sobie, czego wszyscy oczekują od kuchni i nie tylko.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć

Moje ulubione produkty.

Nie określono jeszcze ulubionych produktów.

0
0