0 szt.

hokery drewniane

Hokery drewniane

Hokery drewniane, które oferujemy swoim klientom, to nowocześnie wykonane i wysoce funkcjonalne zarazem meble barowe. Proponowane stołki są doskonale znane na całym świecie. Z biegiem czasu ich wygląd w znacznym stopniu ewoluował, o czym świadczy choćby fakt, iż dawniej były one zdecydowanie niższe od obecnie spotykanych modeli. Wysokie krzesła, a zatem hokery barowe właśnie, najczęściej posiadają okrągłe lub kwadratowe siedzisko, nierzadko w wersji tapicerowanej. W naszej ofercie można jednak bez problemu znaleźć także meble o gładkiej powierzchni, które prezentują się równie efektownie. Polecamy więc wszystkim Państwu zakup hokerów drewnianych, zapewniając jednocześnie, że ich obecność w barze lub jakimkolwiek innym lokalu o rozrywkowym charakterze zapewni odwiedzającym go osobom najwyższy poziom komfortu, podnosząc jego popularność, a co za tym idzie – również zyski, na czym zależy wszystkim właścicielom tego rodzaju obiektów.

Aktywne filtry

Dostępny od: 2020-03-11
drewno, kolor: dąb bielony + plastik, kolor: białywym. 48x63(71)
209,00 zł
Dostępny
229,00 zł
Dostępny
229,00 zł
Dostępny
krzesło barowe, siedzisko: lite drewno dębowe, stelaż: metal, kolor: dąb / czarny 35x35x75
379,00 zł
Dostępny
krzesło barowe, siedzisko: okleina naturalna, stelaż: metal, kolor: dąb / czarny 35x35x75
379,00 zł
Dostępny
drewno sosnowe, kolor: brunatny wosk / biały woskwym.wys. 80/110szer. 42gł. siedziska 42
359,00 zł
Dostępny
wymiary: 38/48/95/74 cm, materiał: poliwęglan / eco skóra / drewno lite / stal malowana proszkowo, kolor:...
279,00 zł
Dostępny
wymiary: 38/48/95/74 cm, materiał: poliwęglan / tkanina / drewno lite / stal malowana proszkowo, kolor: transparentny...
279,00 zł
Dostępny
wymiary: 47/49/98/75 cm, materiał: tkanina / drewno lite, kolor: ciemny popiel - orzech
299,00 zł
Dostępny
wymiary: 47/49/98/75 cm, materiał: tkanina / drewno lite, kolor: granatowy - orzech
299,00 zł
Dostępny
wymiary: 43/44/103 cm, materiał: drewno lite bukowe / eco skóra, kolor: ciemny orzech/CAYENNE1112
295,00 zł

Hokery barowe drewniane, które uatrakcyjnią wystrój każdego lokalu

Proponowane w tym miejscu hokery drewniane charakteryzują się w większości przypadków prostymi formami, co jednak stanowi jedną z ich wielu zalet. Większość osób od mebli wymaga bowiem przede wszystkim maksymalnej wygody, a z uzyskaniem tej w przypadku korzystania z oferowanych artykułów nie ma żadnych problemów. Nie oznacza to jednak na pewno, że hokery barowe, którymi dysponujemy, nie są w stanie urzec swoim wyglądem – wręcz przeciwnie. Modne kolory siedzisk doskonale komponują się ze znakomitą większością stylów wystroju wnętrz lokali zapewniających swoim klientom rozrywkę w postaci śpiewu, tańca oraz napojów wyskokowych. Ważną cechą charakteryzowanych mebli jest również ich trwałość. Wszyscy doskonale wiemy, że bywają sytuacje, w których poszczególne osoby bawią się aż nadto dobrze, w związku z czym potrafią niekiedy niechcący uszkodzić mniej trwałe meble. Hokery barowe nie ulegają jednak w łatwy sposób niszczeniu, co pozwala korzystać z nich przez bardzo długi czas. Poza tym są proste w konserwacji, dzięki czemu zawsze prezentują się wyjątkowo okazale. Jeżeli więc cenią sobie Państwo te zalety, zapewniamy, że nabycie dowolnej ilości hokerów drewnianych okaże się trafionym pomysłem. Przekonują się o tym wciąż kolejni nasi klienci, którzy decydują się nabyć wysokie stołki, ułatwiające spożywanie posiłków oraz sączenie napojów osobom siedzącym przy barze.

Dlaczego hokery drewniane są szczególnie przydatne w barach?

Nie trzeba chyba wspominać, że hokery drewniane są niezbędne w każdym lokalu oferującym zabawy taneczne. Nawet najwięksi amatorzy pląsów na parkiecie zmuszeni są chwilami odpocząć, dlatego ustawienie w wybranym miejscu proponowanych mebli stanowi doskonałe rozwiązanie w tego typu sytuacjach. Ich uniwersalny wygląd sprawia natomiast, że świetnie komponują się przede wszystkim ze ścianami w jasnym kolorze oraz różnobarwnymi wiązkami światła, wykorzystywanymi przecież podczas nocnych zabaw w większości barów. Zachęcamy więc wszystkich ich właścicieli do skorzystania z naszych usług w celu nabycia hokerów drewnianych, łączących w sobie atrakcyjny design oraz wysoki poziom funkcjonalności, co zawsze jest przecież szczególnie pożądaną parą cech, jeśli chodzi o meble. Wiedząc o tym, oferujemy Państwu artykuły wykonane z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Tylko w taki bowiem sposób możemy zagwarantować naszym klientom pełne zadowolenie z nabycia poszczególnych hokerów drewnianych i wszystkich pozostałych artykułów.

Uwadze miłośników wyrazistych form i kolorów nie może umknąć hoker w pięknym, granatowym odcieniu, a zwolennicy prostoty i minimalizmu z pewnością przyjrzą się bliżej modelowi STING oraz POPRAD.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć

Moje ulubione produkty.

Nie określono jeszcze ulubionych produktów.

0
0