DomPłyn do naczyń tylko do zmywania?

Płyn do naczyń tylko do zmywania?

Najpopularniejszy detergent, który mamy w domu. Niezależnie od tego, czy korzystamy ze zmywarki do naczyń, czy nie, zawsze stoi gdzieś w pogotowiu. Płyn do naczyń jest na tyle uniwersalny, że możemy go używać nie tylko do zmywania naczyń. Możemy nim sprzątnąć i wyczyścić, jak nie wszystko, to prawie wszystko, bo sprzątanie zdecydowanie ułatwia.

Wiele zastosowań

Płyń do naczyń może zastąpić płyn do podłogi. Też czyści i pachnie, a przede wszystkim skutecznie usuwa brud. Sekretem jest ilość. Nie możemy dodać go zbyt dużo, by nie wytworzyła się zbyt duża ilość piany. Płyn do wc i płyn do kabin prysznicowych? Płyn do naczyń również je zastąpi. A jeśli w naszych kranach płynie twarda woda, wówczas, raz na jakiś czas, warto umyć kabinę, czy wc wodą z octem. A na co dzień – płyn do naczyń. Co jeszcze umyje płyn do naczyń? Ramy okienne, parapety, drzwi, umywalkę, baterie…Lista jest naprawdę długa.

Jeden płyn do naczyń – więcej miejsca na półce

Jedna butelka zamiast kilku? Brzmi całkiem dobrze. Nagle, na półce, na której trzymamy detergenty zrobi się luźniej. Fani minimalizmu będą zachwyceni. Ale nie tylko oni. Bo kto z nas lubi mieć do każdego elementu wyposażenia inny płyn? Co za dużo to niezdrowo! Oszczędzamy tym samym zarówno miejsce jak i pieniądze. Warto aby wybrać taki płyn do naczyń, który sprawdzi się na innych powierzchniach.

Więcej oszczędności

Płyn do naczyń to koszt zaledwie kilku złotych za 500 ml płynu. Chyba, że wolimy płyn do naczyń, ale ekologiczny. Wtedy cena sięga kilkunastu złotych. W obu przypadkach nie musimy zaopatrywać się w kilka detergentów, a pamiętajmy, że płyn do wc, czy kabin prysznicowych jest droższy. Wychodzimy na plus, a sprzątanie jest po prostu…tańsze.

 

Witaj na stylowo-mieszkam.pl – serwisie związanym z aranżacją wnętrz, designem, meblami i architekturą.