KuchniaDlaczego warto zrobić meble kuchenne na wymiar?

Dlaczego warto zrobić meble kuchenne na wymiar?

Meble kuchenne na wymiar to rewelacyjna alternatywa dla gotowych zestawów. I to właśnie w tym wnętrzu klienci najczęściej decydują się na autorskie projekty, które są idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb, sposobu spędzania czasu oraz oczywiście pozwalają wykorzystać niemalże każdy centymetr przestrzeni. Poza tym w ten sposób eliminuje się możliwość wystąpienia niedoskonałości, a szafki kuchenne, sprzęty w zabudowie, listwy ozdobne będą świetnie pasować. W wielu mieszkaniach optymalnym rozwiązaniem będzie kuchnia jednorzędowa. W innych można wybrać układ w klasyczną L lub też bardzo popularną obecnie opcję z wyspą. Są też wnętrza, gdzie doskonała będzie kuchnia dwurzędowa.

Nowoczesne lub klasyczne meble kuchenne

Nowoczesne lub klasyczne meble kuchenne na wymiar to dla wielu osób spełnienie marzeń o przestrzeni, która odpowiada potrzebom oraz jest szyta niemalże na miarę. Bez problemu można dopasować rozwiązania do wąskich kuchni, wybrać fronty szafek oraz blaty w dowolnych kolorach i wykończeniach, a także sięgnąć po różnego rodzaju rozwiązania systemowe.

Dopasowane do potrzeb szafki kuchenne

Przestrzeń kuchni może być więc wypełniona szafkami o dowolnych wymiarach, szufladami wysokimi i niskimi, meblami narożnymi z magicznymi wręcz systemami półek i szuflad ze wspomaganiem mechanicznym, dzięki któremu łatwiej się otwierają. W ten sposób można również zagospodarować sprzęty kuchenne, a także podkreślić styl za pomocą wybór uchwytów wkręcanych, wpuszczanych, listwowych, nakładanych czy gałek dostępnych w całej palecie kolorystycznej. Jak widać, nowoczesna kuchnia wpisze się w każde wnętrze i będzie rewelacyjnie odpowiadać na styl życia oraz gotowania.

Jak zagospodarować przestrzeń kuchni?

Nowoczesne kuchnie na przykład z drzwiami przesuwnymi, bardzo modnymi szufladami, koszami cargo oraz systemami to rozwiązanie, które sprawdza się na każdym kroku. Klienci mają do wyboru szereg materiałów, kolorów i wykończeń i dlatego właśnie każdy projekt kuchni wyróżnia się oryginalnością. To także praktyczne rozwiązanie, ponieważ dopasowuje się meble do siebie a nie odwrotnie. Poza tym szafki oraz blaty z najlepszych materiałów wyróżniają się najwyższą jakością i są odporne na różnego rodzaju czynniki, wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, które w kuchni się zdarzają, szczególnie jak naprawdę lubimy gotować. Każdy zestaw jest więc wymierną gustu, potrzeb, możliwości, jakie daje wnętrze oraz opcji, które oferuje stolarz. Sprawdź, jakie kuchnie Poznań ma do zaoferowania.

 

Witaj na stylowo-mieszkam.pl – serwisie związanym z aranżacją wnętrz, designem, meblami i architekturą.