ŁazienkaStelaże podtynkowe do łazienek – więcej miejsca, więcej luzu

Stelaże podtynkowe do łazienek – więcej miejsca, więcej luzu

Remont starej łazienki albo wyposażanie nowego pomieszczenia tego typu od podstaw, może być opcją, dzięki której w naszej łazience pojawią się nowoczesne rozwiązania techniczne. Do takich pomysłów należy zaliczyć stelaż podtynkowy, który umożliwi nam montaż miski WC, bidetu albo pisuaru, itp., bezpośrednio na ścianie. Stelaże podtynkowe przeznaczone do naszych mieszkań czy też domów, pozwalają nam ukryć instalację sanitarną w ścianie. Dzięki temu urządzenia zajmują nieco mniej miejsca oraz ładniej się prezentują. Miska WC albo bidet zamontowane na takim stelażu sprawdzają się zwłaszcza w niewielkich łazienkach, gdzie każdy centymetr wolnej przestrzeni jest wręcz na wagę złota. Po systemy podtynkowe do zabudowy lekkiej sięgają też chętnie hotele oraz miejsca użyteczności publicznej. Z pewnością warto przyjrzeć się im z bliska – być może stelaż podtynkowy sprawdzi się także w Twojej łazience?

 

Pomysł na dyskretny bidet – ukryty w ścianie stelaż

Jeśli więc w aranżacji łazienki chcemy wykorzystać stelaże podtynkowe do pisuarów albo zamierzamy zamontować tak miskę WC lub wykorzystać stelaż do montażu bidetu, to powinniśmy poszukać tego typu rozwiązań, np. w Internecie. Tam możemy też zobaczyć, jak ładnie może prezentować się np. toaleta myjąca, do której montażu został użyty odpowiedni stelaż podtynkowy. Na rynku dostępne są różne modele stelaży, dzięki którym nasz remont łazienki, może odmienić jej oblicze. Z pewnością duży wybór tego typu rozwiązań znajdziemy na stronie sprzedażowej: www.in360.pl. W stelażu podtynkowym duże znaczenie ma jego jakość. Niektóre stelaże, na których jest montowana np. miska ustępowa, mają nośność aż do czterystu kilogramów. Warto więc dokładnie sprawdzić, jaki stelaż nas interesuje, a dopiero potem dokonać jego zakupu.

Nowoczesne stelaże podtynkowe – warto się nimi zainteresować już dziś

Pamiętajmy także, że w sprzedaży mamy dostępne stelaże do zabudowy ciężkiej jak i do zabudowy lekkiej. Ciężka wymaga murowania ściany, lekka – nie. Producenci oferują tutaj rozwiązania dostosowane do naszych potrzeb. Mała łazienka będzie więc tym miejscem, w którym warto skorzystać ze stelażu podtynkowego. Zbiornik spłuczki znajdzie się w ścianie, a na zewnątrz będziemy widzieć tylko przycisk spłukujący. Tym samym oszczędzimy sporo cennego miejsca. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by z dobrodziejstw stelaży podtynkowych skorzystać także w dużej łazience. Montaż stelaża, np. przy pomocy kołków rozporowych, można przeprowadzić samemu, ale można go zlecić także fachowcom. Dobry stelaż wraz z miską WC będzie nam służył przez wiele lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witaj na stylowo-mieszkam.pl – serwisie związanym z aranżacją wnętrz, designem, meblami i architekturą.