Meble na wymiar

 

Projektując wnętrza własnych domów, współpracując z wykształconym projektantem wnętrz lub samodzielnie planując rozmieszczenie wszystkich mebli i dodatków, warto zastanowić się nad opcją zakupu mebli na wymiar. Są to meble skrojone na indywidualne potrzeby każdego z odbiorców. Doskonałe dla osób o różnym, niestandardowym wzroście czy tych upośledzonych przez niepełnosprawność ruchową, czy inną. To meble są tworzone dla jednostek, choć na wielką skalę. Takie, które wpasują się nawet w malutkie przestrzenie kawalerek, jak doskonale wkomponują się w wielkie przestrzenie loftów.

Zalety

Meble na wymiar mają wiele zalet. Wśród nich można wymieniać możliwość dostosowania designu mebli do własnych upodobań. Jesteśmy w stanie ingerować nie tylko w kolor, połysk i jakość materiału, z którego mają zostać wykonane, ale nawet w rozmieszczenie i głębokość szafek, rodzaje uchwytów, zdobień, blatów. Możemy je spokojnie dopasować do wykorzystania z dodatkowym wyposażeniem, takim jak kuchenne lodówki i łazienkowe wanny i prysznice.

Są znacznie trwalsze, oczywiście zależnie od wykorzystanego materiału. Ponadto wpasowują się idealnie do zwymiarowanego wcześniej pomieszczenia i spełniają wiele wymarzonych i ulubionych funkcji, na których nam wyjątkowo zależy. Są funkcjonalne, optymalne, i nie zagracają pomieszczeń. Dokładnie takie, jak sami tego pragnęliśmy. Tworzone z myślą o naszych indywidualnych potrzebach.

,,Szyte na miarę”

Mogą być wyposażeniem salonu, kuchni, jadalni, łazienki i każdego pomieszczenia, o jakim tylko pomyślimy. Najlepiej sprawdzają się, gdy mamy dokładny plan, zaprojektowane wnętrza konieczne tylko do uzupełnienia w wyposażenie i meble odpowiedniej jakości i kształtu. Gdy wiemy, czego chcemy i jaki efekt pragniemy uzyskać. Gdy jesteśmy pewni, że w takiej przestrzeni bardzo dobrze będzie nam się żyło.

Meble na wymiar spełniają marzenia, nie zagracają pomieszczeń, doskonałe współgrają z każda wymyślona przez nas aranżacją. Pozwalają na pozostawienie dla siebie przestrzeni życiowej, nie są zbyt wielkie i mało funkcjonalne lub zbyt małe i nieporęczne. Są dokładnie takie, jak tego chcieliśmy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witaj na stylowo-mieszkam.pl – serwisie związanym z aranżacją wnętrz, designem, meblami i architekturą.